Kopen STA303A met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 100V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 2V @ 10mA, 2A |
| transistor Type: | 3 NPN Darlington (Emitter Coupled) |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SIP |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 3W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 8-SIP |
| Andere namen: | STA303A DK |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STA303A |
| Frequentie - Transition: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor Array 3 NPN Darlington (Emitter Coupled) 100V 4A 3W Through Hole 8-SIP |
| Beschrijving: | TRANS 3NPN DARL 100V 4A 8-SIP |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 1000 @ 2A, 4V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100µA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 4A |
| Email: | [email protected] |