STB80NF55L-06T4
STB80NF55L-06T4
Onderdeel nummer:
STB80NF55L-06T4
Beschrijving:
MOSFET N-CH 55V 80A D2PAK
Data papier:
STB80NF55L-06T4.pdf
Invoering
Kopen STB80NF55L-06T4 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
VGS (th) (Max) @ Id:1V @ 250µA
Vgs (Max):±20V
Technologie:MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket:D2PAK
Serie:STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, VGS:6.5 mOhm @ 40A, 10V
Vermogensverlies (Max):300W (Tc)
Packaging:Original-Reel®
Verpakking / doos:TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Andere namen:497-12541-6
Temperatuur:-55°C ~ 175°C (TJ)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:STB80NF55L-06T4
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds:4850pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs:136nC @ 5V
FET Type:N-Channel
FET Feature:-
Uitgebreide beschrijving:N-Channel 55V 80A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount D2PAK
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan):10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss):55V
Beschrijving:MOSFET N-CH 55V 80A D2PAK
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C:80A (Tc)