Kopen STD127DT4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 400V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1.3V @ 1A, 4A |
| transistor Type: | NPN |
| Leverancier Device Pakket: | DPAK |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 35W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andere namen: | 497-14529-2 STD127DT4-ND |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STD127DT4 |
| Frequentie - Transition: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 400V 4A 35W Surface Mount DPAK |
| Beschrijving: | TRANS NPN 400V 4A DPAK |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 10 @ 1A, 5V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 250µA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 4A |
| Email: | [email protected] |