Kopen STD12N60M2 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±25V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Serie: | MDmesh™ M2 |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 450 mOhm @ 4.5A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 85W (Tc) |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andere namen: | 497-16033-6 |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 26 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STD12N60M2 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 538pF @ 100V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 16.1nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 600V 9A 85W (Tc) Surface Mount |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 600V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 600V 9A DPAK |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 9A |
| Email: | [email protected] |