Kopen STD5N20T4 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | D-Pak |
| Serie: | MESH OVERLAY™ |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 800 mOhm @ 2.5A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 45W (Tc) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andere namen: | 497-6563-2 STD5N20T4-ND |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STD5N20T4 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 350pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 27nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 200V 5A (Tc) 45W (Tc) Surface Mount D-Pak |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 200V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 200V 5A DPAK |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 5A (Tc) |
| Email: | [email protected] |