Kopen STD70N02L met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 1.8V @ 250µA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | D-Pak |
| Serie: | STripFET™ III |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 8 mOhm @ 30A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 60W (Tc) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andere namen: | 497-5891-2 STD70N02L-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STD70N02L |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 1400pF @ 16V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 32nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 25V 60A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount D-Pak |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 25V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 25V 60A DPAK |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 60A (Tc) |
| Email: | [email protected] |