Kopen STF11N65K3 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4.5V @ 100µA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | TO-220FP |
| Serie: | SuperMESH3™ |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 850 mOhm @ 3.6A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 35W (Tc) |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-220-3 Full Pack |
| Andere namen: | 497-12565-5 STF11N65K3-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STF11N65K3 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 1180pF @ 50V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 42nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 650V 11A (Tc) 35W (Tc) Through Hole TO-220FP |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 650V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 650V 11.0A TO220FP |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 11A (Tc) |
| Email: | [email protected] |