Kopen STF11NM50N met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±25V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | TO-220FP |
| Serie: | MDmesh™ II |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 470 mOhm @ 4.5A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 25W (Tc) |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-220-3 Full Pack |
| Andere namen: | 497-12566-5 STF11NM50N-ND |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STF11NM50N |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 547pF @ 50V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 19nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 500V 8.5A (Tc) 25W (Tc) Through Hole TO-220FP |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 500V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 500V 8.5A TO-220FP |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 8.5A (Tc) |
| Email: | [email protected] |