Kopen STGP30NC60K met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 600V |
|---|---|
| Vce (on) (Max) @ Vge, Ic: | 2.7V @ 15V, 20A |
| Test conditie: | 480V, 20A, 10 Ohm, 15V |
| Td (aan / uit) @ 25 ° C: | 29ns/120ns |
| Schakelen Energy: | 350µJ (on), 435µJ (off) |
| Leverancier Device Pakket: | TO-220AB |
| Serie: | PowerMESH™ |
| Vermogen - Max: | 185W |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-220-3 |
| Andere namen: | 497-7014-5 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STGP30NC60K |
| Input Type: | Standard |
| IGBT Type: | - |
| Gate Charge: | 96nC |
| Uitgebreide beschrijving: | IGBT 600V 60A 185W Through Hole TO-220AB |
| Beschrijving: | IGBT 600V 60A 185W TO220AB |
| Current - Collector Pulsed (ICM): | 125A |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 60A |
| Email: | [email protected] |