Kopen STGWA15M120DF3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 1200V |
|---|---|
| Vce (on) (Max) @ Vge, Ic: | 2.3V @ 15V, 15A |
| Test conditie: | 600V, 15A, 22 Ohm, 15V |
| Td (aan / uit) @ 25 ° C: | 26ns/122ns |
| Schakelen Energy: | 550µJ (on), 850µJ (off) |
| Leverancier Device Pakket: | TO-247 Long Leads |
| Serie: | - |
| Reverse Recovery Time (TRR): | 270ns |
| Vermogen - Max: | 259W |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-247-3 |
| Andere namen: | 497-15059-5 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STGWA15M120DF3 |
| Input Type: | Standard |
| IGBT Type: | Trench Field Stop |
| Gate Charge: | 53nC |
| Uitgebreide beschrijving: | IGBT Trench Field Stop 1200V 30A 259W Through Hole TO-247 Long Leads |
| Beschrijving: | IGBT 1200V 30A 259W |
| Current - Collector Pulsed (ICM): | 60A |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 30A |
| Email: | [email protected] |