Kopen STPS10150CG-TR met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 920mV @ 5A |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 150V |
| Leverancier Device Pakket: | D2PAK |
| Snelheid: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Andere namen: | 497-6571-2 STPS10150CG-TR-ND STPS10150CGTR |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | 175°C (Max) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STPS10150CG-TR |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 5A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| diode Type: | Schottky |
| diode Configuration: | 1 Pair Common Cathode |
| Beschrijving: | DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 2µA @ 150V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode): | 5A |
| Email: | [email protected] |