Kopen STW70N60M2-4 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Serie: | MDmesh™ M2 |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 40 mOhm @ 34A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 450W (Tc) |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 22 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STW70N60M2-4 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 5200pF @ 100V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 118nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 600V 68A (Tc) 450W (Tc) |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 600V |
| Beschrijving: | POWER MOSFET |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 68A (Tc) |
| Email: | [email protected] |