Kopen SY89221UHY met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.375 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer |
| Leverancier Device Pakket: | 64-EP-TQFP |
| Serie: | Precision Edge® |
| Ratio - Input: Output: | 2:15 |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 64-TQFP Exposed Pad |
| uitgang: | LVPECL |
| Andere namen: | 576-1616 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SY89221UHY |
| Invoer: | CML, LVDS, PECL |
| Frequentie - Max: | 2GHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer IC 2GHz 64-TQFP Exposed Pad |
| Differential - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beschrijving: | IC CLK BUFFER 2:15 2GHZ 64TQFP |
| Email: | [email protected] |