Kopen SY89229UMG met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.375 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Type: | Clock Divider |
| Leverancier Device Pakket: | 16-MLF® (3x3) |
| Serie: | Precision Edge® |
| Ratio - Input: Output: | 1:1 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-VFQFN Exposed Pad, 16-MLF® |
| PLL: | No |
| uitgang: | LVDS |
| Andere namen: | 576-1651-5 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SY89229UMG |
| Invoer: | CML, LVDS, PECL |
| Frequentie - Max: | 1GHz |
| Divider / Multiplier: | Yes/No |
| Differential - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beschrijving: | IC CLK DIVIDER /3/5 LVDS 16-MLF |
| Email: | [email protected] |