TAP800K220E
TAP800K220E
Onderdeel nummer:
TAP800K220E
Fabrikant:
Ohmite
Beschrijving:
RES CHAS MNT 220 OHM 10% 800W
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS-conformiteit
beschikbare kwaliteit:
15381 Pieces
Data papier:
TAP800K220E.pdf
Invoering
Kopen TAP800K220E met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±10%
temperatuurcoëfficiënt:±150ppm/°C
Size / Dimension:2.559" L x 2.362" W (65.00mm x 60.00mm)
Serie:TAP800
Weerstand (Ohm):220
Vermogen (Watt):800W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Box
Temperatuur:-55°C ~ 150°C
montage Feature:Flanges
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:TAP800K220E
lead Style:M5 Threaded
Hoogte - Zittend (Max):1.280" (32.50mm)
Kenmerken:-
Failure Rate:-
Beschrijving:RES CHAS MNT 220 OHM 10% 800W