Kopen TAP800K7R5E met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±10% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±150ppm/°C |
| Size / Dimension: | 2.559" L x 2.362" W (65.00mm x 60.00mm) |
| Serie: | TAP800 |
| Weerstand (Ohm): | 7.5 |
| Vermogen (Watt): | 800W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Box |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C |
| montage Feature: | Flanges |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 14 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TAP800K7R5E |
| lead Style: | M5 Threaded |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.280" (32.50mm) |
| Kenmerken: | - |
| Failure Rate: | - |
| Beschrijving: | RES CHAS MNT 7.5 OHM 10% 800W |