Kopen TBU-CA085-050-WH met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Working: | 425V |
|---|---|
| Voltage - Klem: | 850V |
| Technologie: | Internal Switch |
| Leverancier Device Pakket: | SMD |
| Serie: | TBU® |
| Vermogen (Watt): | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SMD 6.50mm x 4.00mm |
| Andere namen: | TBU-CA085-050-WHTR TBUCA085050WH |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 14 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TBU-CA085-050-WH |
| Beschrijving: | SURGE SUPP TBU 50MA 850VIMP SMD |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |