Kopen TBU-PL050-100-WH met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Working: | 300V |
|---|---|
| Voltage - Klem: | 500V |
| Technologie: | Internal Switch |
| Leverancier Device Pakket: | SMD |
| Serie: | TBU® |
| Vermogen (Watt): | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SMD 6.50mm x 4.00mm |
| Andere namen: | TBU-PL050-100-WHTR TBUPL050100WH |
| Aantal circuits: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 14 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TBU-PL050-100-WH |
| Beschrijving: | SURGE SUPP TBU DL 50OHM 500VIMP |
| toepassingen: | SLIC |
| Email: | [email protected] |