Kopen TM4C1297NCZADT3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 2.97 V ~ 3.63 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 212-NFBGA (10x10) |
| Snelheid: | 120MHz |
| Serie: | Tiva™ C |
| RAM Size: | 256K x 8 |
| Programmageheugentype: | FLASH |
| Program Memory Size: | 1MB (1M x 8) |
| randapparatuur: | Brown-out Detect/Reset, DMA, Motion Control PWM, POR, PWM, WDT |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 212-VFBGA |
| oscillator Type: | Internal |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Aantal I / O: | 140 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TM4C1297NCZADT3 |
| Uitgebreide beschrijving: | ARM® Cortex®-M4F Tiva™ C Microcontroller IC 32-Bit 120MHz 1MB (1M x 8) FLASH 212-NFBGA (10x10) |
| EEPROM Size: | 6K x 8 |
| Beschrijving: | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 212NFBGA |
| gegevens Converters: | A/D 24x12b |
| Core Size: | 32-Bit |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-M4F |
| connectiviteit: | CAN, EBI/EMI, Ethernet, I²C, IrDA, QEI, SPI, SSI, UART/USART, USB OTG |
| Email: | [email protected] |