Kopen TPS51222RTVR met BYCHPS
Koop met garantie
| w / Supervisor: | No |
|---|---|
| w / Sequencer: | No |
| w / LED Driver: | No |
| Voltage / Current - Output 3: | 3.3V, 10mA |
| Voltage / Current - Output 2: | Controller |
| Voltage / Current - Output 1: | Controller |
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 32 V |
| topologie: | Step-Down (Buck) (2), Linear (LDO) (2) |
| Leverancier Device Pakket: | 32-WQFN (5x5) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Andere namen: | 296-24130-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen: | 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS51222RTVR |
| Functie: | Any Function |
| Frequentie - Schakelen: | 200kHz ~ 1MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 4 Output Step-Down (Buck) (2), Linear (LDO) (2) 200kHz ~ 1MHz 32-WFQFN Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG QD BUCK/LINEAR 32WQFN |
| Email: | [email protected] |