Kopen TPS54116QRTWRQ1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 0.6 V ~ 4.5 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 2.95 V ~ 6 V |
| Leverancier Device Pakket: | 24-WQFN (4x4) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Andere namen: | 296-44732-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS54116QRTWRQ1 |
| Uitgebreide beschrijving: | Automotive, AEC-Q100 Converter, DDR Voltage Regulator IC 1 Output 24-WQFN (4x4) |
| Beschrijving: | IC REG SINK/SOURCE DDR 24WQFN |
| toepassingen: | Converter, DDR |
| Email: | [email protected] |