Kopen TPS610994YFFR met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 3.3V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | - |
| Voltage - Input (Min): | 0.7V |
| Voltage - Input (Max): | 5.5V |
| topologie: | Boost |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Serie: | - |
| Output Type: | Fixed |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS610994YFFR |
| Functie: | Step-Up |
| Frequentie - Schakelen: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 800mA (Switch) |
| Beschrijving: | DEVICE FOR TPS610994 |
| Current - Output: | 800mA (Switch) |
| Email: | [email protected] |