Kopen TPS61099YFFT met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 1.8V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 5.5V |
| Voltage - Input (Min): | 0.7V |
| Voltage - Input (Max): | 5.5V |
| topologie: | Boost |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 6-DSBGA |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 6-UFBGA, DSBGA |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | 296-44869-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 18 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS61099YFFT |
| Functie: | Step-Up |
| Frequentie - Schakelen: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.8V 1 Output 800mA (Switch) 6-UFBGA, DSBGA |
| Beschrijving: | IC REG BOOST ADJ 0.8A 6DSBGA |
| Current - Output: | 800mA (Switch) |
| Email: | [email protected] |