Kopen TPS630251YFFR met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 2.9V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | - |
| Voltage - Input (Min): | 2.3V |
| Voltage - Input (Max): | 5.5V |
| topologie: | Buck-Boost |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 20-DSBGA |
| Serie: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 20-UFBGA, DSBGA |
| Output Type: | Fixed |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | 296-40857-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS630251YFFR |
| Functie: | Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 2.5MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 2.9V 1 Output 3.5A (Switch) 20-UFBGA, DSBGA |
| Beschrijving: | IC REG BCK BST 2.9V 3.5A 20DSBGA |
| Current - Output: | 3.5A (Switch) |
| Email: | [email protected] |