Kopen TPS63027YFFT met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 1V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 5.5V |
| Voltage - Input (Min): | 2.3V |
| Voltage - Input (Max): | 5.5V |
| topologie: | Buck-Boost |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 25-DSBGA |
| Serie: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 25-UFBGA, DSBGA |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | 296-45303-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS63027YFFT |
| Functie: | Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 2.5MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 2A 25-UFBGA, DSBGA |
| Beschrijving: | IC REG BCK BOOST ADJ 500MA DSBGA |
| Current - Output: | 2A |
| Email: | [email protected] |