TPS727185YFFT
Onderdeel nummer:
TPS727185YFFT
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 1.85V 0.25A 4DSBGA
Data papier:
TPS727185YFFT.pdf
Invoering
Kopen TPS727185YFFT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:1.85V
Voltage - Input:2 V ~ 5.5 V
Voltage - Dropout (standaard):-
Leverancier Device Pakket:4-DSBGA (1x1)
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:4-UFBGA, DSBGA
Andere namen:296-32549-2
TPS727185YFFT-ND
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:TPS727185YFFT
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.85V 250mA 4-DSBGA (1x1)
Beschrijving:IC REG LDO 1.85V 0.25A 4DSBGA
Current - Output:250mA
Current - Limit (Min):300mA