Kopen TPS7A7002DDAR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 0.5 V ~ 5 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 1.425 V ~ 6.5 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | - |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SO PowerPad |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Adjustable |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andere namen: | 296-40977-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS7A7002DDAR |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0.5 V ~ 5 V 3A 8-SO PowerPad |
| Beschrijving: | IC REG LDO ADJ 3A 8SOPWRPAD |
| Current - Output: | 3A |
| Current - Limit (Min): | 3.36A |
| Email: | [email protected] |