Kopen TPS7A7100RGWR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 0.9 V ~ 5 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 1.425 V ~ 6.5 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | - |
| Leverancier Device Pakket: | 20-VQFN (5x5) |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Fixed or Adjustable |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-VQFN Exposed Pad |
| Andere namen: | 296-36859-2 TPS7A7100RGWR-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TPS7A7100RGWR |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable Output 0.9 V ~ 5 V 1A 20-VQFN (5x5) |
| Beschrijving: | IC REG LDO FIX/ADJ 1A 20VQFN |
| Current - Output: | 1A |
| Current - Limit (Min): | 1.1A |
| Email: | [email protected] |