Kopen TR2/1025TD4-R met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 125V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 250V |
| Size / Dimension: | 0.405" L x 0.109" W x 0.109" H (10.29mm x 2.77mm x 2.77mm) |
| Serie: | BRICK 1025TD |
| Reactietijd: | Slow |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 2-SMD, Square End Block |
| Andere namen: | TR2-1025TD4-R |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | 66.96 |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TR2/1025TD4-R |
| Fuse Type: | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Beschrijving: | FUSE BOARD MNT 4A 250VAC 125VDC |
| DC Cold Resistance: | 0.022 Ohm |
| Huidige score: | 4A |
| Kleur: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 50A |
| goedkeuringen: | CSA, UL |
| Email: | [email protected] |