Kopen TR2/C515-4-R met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 125V |
| Size / Dimension: | 0.217" Dia x 0.598" L (5.50mm x 15.20mm) |
| Serie: | C515 |
| Reactietijd: | Slow |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 2AG, 5mm x 15mm (Axial) |
| Andere namen: | TR2-C515-4-R |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | 233.346 |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TR2/C515-4-R |
| Fuse Type: | Cartridge, Glass |
| Beschrijving: | FUSE GLASS 4A 125VAC 2AG |
| DC Cold Resistance: | 0.023 Ohm |
| Huidige score: | 4A |
| Kleur: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 400A |
| goedkeuringen: | UL |
| Email: | [email protected] |