Kopen TXS2SS-9V met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 7.2 VDC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | 0.9 VDC |
| Klemtype: | Gull Wing |
| switching Voltage: | 110VDC - Max |
| Serie: | TX-S |
| release Time: | 5ms |
| Relaistype: | General Purpose |
| Packaging: | Tube |
| Temperatuur: | -40°C ~ 70°C |
| opereren Time: | 5ms |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TXS2SS-9V |
| Kenmerken: | Sealed - Fully |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount |
| Beschrijving: | RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 1A 9V |
| Contact Rating (Current): | 1A |
| Contact Material: | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Contactformulier: | DPDT (2 Form C) |
| coil Voltage: | 9VDC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | 1.62 kOhms |
| coil Vermogen: | 50 mW |
| coil Current: | 5.6mA |
| Email: | [email protected] |