Kopen TXS2SS-L-12V met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 9.6 VDC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | - |
| Klemtype: | Gull Wing |
| switching Voltage: | 110VDC - Max |
| Serie: | TX-S |
| release Time: | 5ms |
| Relaistype: | General Purpose |
| Packaging: | Tube |
| Andere namen: | TXS2SSL12V |
| Temperatuur: | -40°C ~ 70°C |
| opereren Time: | 5ms |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TXS2SS-L-12V |
| Kenmerken: | Sealed - Fully |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount |
| Beschrijving: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V |
| Contact Rating (Current): | 1A |
| Contact Material: | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Contactformulier: | DPDT (2 Form C) |
| coil Voltage: | 12VDC |
| coil Type: | Latching, Single Coil |
| coil Resistance: | 4.11 kOhms |
| coil Vermogen: | 35 mW |
| coil Current: | 2.9mA |
| Email: | [email protected] |