Kopen UAL25-200RF8 met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±1% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±20ppm/°C |
| Size / Dimension: | 1.063" L x 1.079" W (27.00mm x 27.40mm) |
| Serie: | UAL |
| Weerstand (Ohm): | 200 |
| Vermogen (Watt): | 25W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Axial, Box |
| Andere namen: | 696-1444 UAL-25-200F UAL-25-200F-ND UAL25-200RF8-ND UAL25200RF8 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 275°C |
| montage Feature: | Flanges |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UAL25-200RF8 |
| lead Style: | Solder Lugs |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.575" (14.60mm) |
| Kenmerken: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Failure Rate: | - |
| Beschrijving: | RES CHAS MNT 200 OHM 1% 25W |
| Samenstelling: | Wirewound |
| Coating, Huisvesting Type: | Aluminum |
| Email: | [email protected] |