Kopen UC2834DW met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Input: | 5 V ~ 35 V |
|---|---|
| Type: | Positive Fixed and Negative Fixed |
| Leverancier Device Pakket: | 16-SOIC |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Andere namen: | 296-2797-5 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UC2834DW |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Regulator Controller IC Positive Fixed and Negative Fixed 2 Output 16-SOIC |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR DUAL POS/NEG 16SOIC |
| Current - Supply: | 5.5mA |
| Email: | [email protected] |