Kopen UC2838NG4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 5 V ~ 40 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 16-PDIP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Temperatuur: | -20°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UC2838NG4 |
| Uitgebreide beschrijving: | Power Supply Controller Power Supply Controller 16-PDIP |
| Beschrijving: | IC MAGNETIC AMP CONTR 16-DIP |
| Current - Supply: | 4mA |
| toepassingen: | Power Supply Controller |
| Email: | [email protected] |