Kopen UC2852DTR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 13 V ~ 30 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andere namen: | UC2852DTRG4 UC2852DTRG4-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| mode: | Continuous Conduction (CCM) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UC2852DTR |
| Frequentie - Schakelen: | 200kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | PFC IC Continuous Conduction (CCM) 200kHz 8-SOIC |
| Beschrijving: | IC PFC CONTROLLER CCM 8SOIC |
| Current - Startup: | 400µA |
| Email: | [email protected] |