Kopen UCC3810DWTR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 8.3 V ~ 11 V |
|---|---|
| Spanning - opstarten: | 11.3V |
| Voltage - Breakdown: | - |
| topologie: | Boost, Buck, Flyback, Forward |
| Leverancier Device Pakket: | 16-SOIC |
| Serie: | - |
| Vermogen (Watt): | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Output Isolatie: | Isolated |
| Andere namen: | 296-42498-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UCC3810DWTR |
| Interne Switch (s): | No |
| Frequentie - Schakelen: | 1MHz |
| Foutbescherming: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Converter Offline Boost, Buck, Flyback, Forward Topology 1MHz 16-SOIC |
| Arbeidscyclus: | 49% |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR PWM CM 16-SOIC |
| Beheersfuncties: | Frequency Control, Sync |
| Email: | [email protected] |