UCD1K220MNL1GS
UCD1K220MNL1GS
Onderdeel nummer:
UCD1K220MNL1GS
Beschrijving:
CAP ALUM 22UF 20% 80V SMD
Data papier:
1.UCD1K220MNL1GS.pdf2.UCD1K220MNL1GS.pdf3.UCD1K220MNL1GS.pdf
Invoering
Kopen UCD1K220MNL1GS met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:80V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:UCD
Ripple Current:65mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:493-6410-2
UCD1K220MNL1GS-ND
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:31 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UCD1K220MNL1GS
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:1.3 Ohm
Hoogte - Zittend (Max):0.413" (10.50mm)
Uitgebreide beschrijving:22µF 80V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 22UF 20% 80V SMD
Capaciteit:22µF