UEP1H2R2MDD
UEP1H2R2MDD
Onderdeel nummer:
UEP1H2R2MDD
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Data papier:
1.UEP1H2R2MDD.pdf2.UEP1H2R2MDD.pdf
Invoering
Kopen UEP1H2R2MDD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.197" Dia (5.00mm)
Serie:UEP
Ripple Current:18mA @ 120Hz
Polarisatie:Bi-Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-14982
UEP1H2R2MDD-ND
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:17 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UEP1H2R2MDD
Lifetime @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.079" (2.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.492" (12.50mm)
Uitgebreide beschrijving:2.2µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Capaciteit:2.2µF