UEP1H330MPD
UEP1H330MPD
Onderdeel nummer:
UEP1H330MPD
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Data papier:
1.UEP1H330MPD.pdf2.UEP1H330MPD.pdf
Invoering
Kopen UEP1H330MPD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:UEP
Ripple Current:77mA @ 120Hz
Polarisatie:Bi-Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:17 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UEP1H330MPD
Lifetime @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.512" (13.00mm)
Uitgebreide beschrijving:33µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Capaciteit:33µF