UPHW6101MHD
UPHW6101MHD
Onderdeel nummer:
UPHW6101MHD
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 100UF 20% 420V RADIAL
Data papier:
1.UPHW6101MHD.pdf2.UPHW6101MHD.pdf
Invoering
Kopen UPHW6101MHD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:420V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:UPH
Ripple Current:690mA
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UPHW6101MHD
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.319" (33.50mm)
Uitgebreide beschrijving:100µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 100UF 20% 420V RADIAL
Capaciteit:100µF