Kopen UPJ2D3R3MPD1TD met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 200V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | UPJ |
| Ripple Current: | 50mA @ 120Hz |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | 493-5153-3 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 19 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UPJ2D3R3MPD1TD |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.551" (14.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 3.3µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL |
| Capaciteit: | 3.3µF |