UPJ2D4R7MPD1TD
UPJ2D4R7MPD1TD
Onderdeel nummer:
UPJ2D4R7MPD1TD
Beschrijving:
CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL
Data papier:
1.UPJ2D4R7MPD1TD.pdf2.UPJ2D4R7MPD1TD.pdf
Invoering
Kopen UPJ2D4R7MPD1TD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:200V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:UPJ
Ripple Current:60mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-5155-3
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UPJ2D4R7MPD1TD
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.650" (16.50mm)
Uitgebreide beschrijving:4.7µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL
Capaciteit:4.7µF