UPS2W010MPD
UPS2W010MPD
Onderdeel nummer:
UPS2W010MPD
Beschrijving:
CAP ALUM 1UF 20% 450V RADIAL
Data papier:
1.UPS2W010MPD.pdf2.UPS2W010MPD.pdf3.UPS2W010MPD.pdf4.UPS2W010MPD.pdf
Invoering
Kopen UPS2W010MPD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:UPS
Ripple Current:18mA @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:19 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UPS2W010MPD
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.551" (14.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1UF 20% 450V RADIAL
Capaciteit:1µF