UPS2W2R2MPD
UPS2W2R2MPD
Onderdeel nummer:
UPS2W2R2MPD
Beschrijving:
CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
Data papier:
1.UPS2W2R2MPD.pdf2.UPS2W2R2MPD.pdf3.UPS2W2R2MPD.pdf4.UPS2W2R2MPD.pdf
Invoering
Kopen UPS2W2R2MPD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:UPS
Ripple Current:29mA @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UPS2W2R2MPD
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:2.2µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
Capaciteit:2.2µF