UPW1C330MDD
UPW1C330MDD
Onderdeel nummer:
UPW1C330MDD
Beschrijving:
CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Data papier:
1.UPW1C330MDD.pdf2.UPW1C330MDD.pdf
Invoering
Kopen UPW1C330MDD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.197" Dia (5.00mm)
Serie:UPW
Ripple Current:54mA @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-1772
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:17 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UPW1C330MDD
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.079" (2.00mm)
Impedantie:600 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.433" (11.00mm)
Uitgebreide beschrijving:33µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Capaciteit:33µF