UPW1C330MDH
UPW1C330MDH
Onderdeel nummer:
UPW1C330MDH
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
13618 Pieces
Data papier:
1.UPW1C330MDH.pdf2.UPW1C330MDH.pdf
Invoering
Kopen UPW1C330MDH met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.197" Dia (5.00mm)
Serie:UPW
Ripple Current:54mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:UPW1C330MDH
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.079" (2.00mm)
Impedantie:600 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.433" (11.00mm)
Uitgebreide beschrijving:33µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Capaciteit:33µF