UPW1E151MPH
UPW1E151MPH
Onderdeel nummer:
UPW1E151MPH
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
14274 Pieces
Data papier:
1.UPW1E151MPH.pdf2.UPW1E151MPH.pdf
Invoering
Kopen UPW1E151MPH met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:25V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:UPW
Ripple Current:360.8mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:UPW1E151MPH
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:117 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.453" (11.50mm)
Uitgebreide beschrijving:150µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL
Capaciteit:150µF