UPW1E152MHD
UPW1E152MHD
Onderdeel nummer:
UPW1E152MHD
Beschrijving:
CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Data papier:
1.UPW1E152MHD.pdf2.UPW1E152MHD.pdf
Invoering
Kopen UPW1E152MHD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:25V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:UPW
Ripple Current:2.172A @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-1833
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UPW1E152MHD
Lifetime @ Temp.:8000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:22 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.984" (25.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1500µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Capaciteit:1500µF