UPW1H121MPH6
UPW1H121MPH6
Onderdeel nummer:
UPW1H121MPH6
Beschrijving:
CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
14529 Pieces
Data papier:
1.UPW1H121MPH6.pdf2.UPW1H121MPH6.pdf
Invoering
Kopen UPW1H121MPH6 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:UPW
Ripple Current:403mA @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:UPW1H121MPH6
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:162 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.492" (12.50mm)
Uitgebreide beschrijving:120µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
Capaciteit:120µF